| anonim_4396 a întrebat:

Duminica acesta imi este ziua de nastere si nu stiu cum sa imi fac parul si cu ce sa ma machiez! Sunt putin mai creola la fata am ochii caprui inchis, am parul saten inchis, mediu (putin mai lung de umar ) si o sa ma imbrac intr-o rochie neagra, scurta si stramta. Multumesc va pup :*

Răspuns Câştigător
| andreeapss a răspuns:

Poti sa ti.l intinzi cu placa sau sa.l ondulezi din placa... daca ai rochia neagra poti sa incerci sa.ti dai intitial genele cu rimel si sa te dai cu creion negru(pentru o privire mai intensa) iar poti folosi un fard de pleoape o culoare gen rosu sau mov ceva care sa contrasteze negrulwinking