| LifeEndsWithADream a întrebat:

Am parul saten si as vrea sa ma fac roscata (o culoare mai inchisa) cu nuantator, nu vopsea. Se va vedea culoarea bine pe parul meu sau trebuie sa ma decolorez inainte? Daca da, decoloratul distruge parul? Mentionez ca as vrea sa ma fac doar pe o perioada de timp, nu va fi o culoare constanta a parului. Iar dupa aceea as vrea sa recapat culoarea mea naturala. Mersi! happy

7 răspunsuri:
| miha90z a răspuns:

Iti va prinde culoarea fara sa te decolorezi. Am incercat, eu avand parul saten ca tine, si mi-a iesit happy

| LifeEndsWithADream explică (pentru miha90z):

Ce nuantator ai folosit? (ce marca?)

| miha90z a răspuns (pentru LifeEndsWithADream):

Loncolor trendy colors happy

| Adina77 a răspuns:

Buna!
La mine se vede destul de bine, insa trebuie sa stai cu el in par un pic mai mult decat scrie pe plic.Succes!

| ynna93 a răspuns:

Pai daca vrei sa te decolorezi asta nu e pentru scurta perioada de timp, nuantatorul nu distruge asa rau parul dar ca sa prinda culoarea trebuie sa folosesti unul foarte bun, si da cred ca o sa prinda daca stai putin mai mult cu el in cap.mult succes.

| LifeEndsWithADream explică:

Si stiti cumva daca prinde si pe parul brunet (negru inchis de tot)?

| miha90z a răspuns (pentru LifeEndsWithADream):

Pe brunet in nici un caz.