| BlaBlaAnnie a întrebat:

Am pe frunte 4-5 cosuri cu care ma lupt de aproximativ o saptamana. Sunt mai mult la nivelul pielii,nu-s d'alea mari si umflate, doar ca sunt rosii si mi se cojeste pielea din jurul lor. Cum scap de ele?

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Eu am avut cam aceias problema, e o lotiune tonica de la Lady's, e extraordinara si e si foarte ieftina in jur de12 lei.

| MetalHead04 a răspuns:

Spala-te dimineata si seara cu un sapun bun si apa calduta si dupa da-ti cu spirt pe ele si nu le mai atinge, fa asa pana trec, la mine merge.

| sosostore a răspuns:

Spirt sau pasta de dinti sa le usuce

| NoOneKnow a răspuns:

Incearca sa folosesti spirt.

| Kassamy a răspuns:

Te poti spala in fiecare dimineata cu sapun si apa sau cum am incercat eu azi : da-ti cu lamaie pe zona respectiva happy Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| MyK1FoR2yOu3BB a răspuns:

Buna! Vor disparea de la sine, si eu am avut problema asta cu cosurile. Ar fi bine sa eviti sa iti atingi fata prea des si sa te speli cat mai des. In timp ele vor disparea. Sper ca te-am ajutat happy