| MoZila15 a întrebat:

Am probleme cu parul gras, am încercat o gramada de șampoane și nu am găsit niciunul bun. Parul mi se îngrașă după 2 zile. Îmi puteți recomanda ceva cei care aveți problema asta?

8 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Incearca sampoanele de la Gerovital Plant, Chiar dau rezultate!

| PrecioussGirl a răspuns:

Si eu am patul gras si tin sa iti spun ca depinde de tine cum l-ai obisnuit sa il speli. cu cat te speli mai des cu atat se ingrasa mai tare. eu mai mult de 2 ori pe saptamana nu ma spal pentru ca apoi se ingrasa din ce in ce mai mult.
nu am un sampon anume cu care ma spal.
iar cu patile nu sunt de acord. faptul ca ai parul gras, nu e o boala sau ceva ce trebuie tratat cu medicamente.

| PrecioussGirl a răspuns (pentru PrecioussGirl):

Parul* pastile * scuze!

| Damii a răspuns:

Am aceeasi problema laughing Incearca Teo Botanical. E o sticla verde. Nu e un sampon renumit sau ceva, dar la mine chiar merge. happy

| untu a răspuns:

Incearca cele mai bune sampoane pentru orice tip de par:,, Head &Shoulders" sau,, Wash & Go"!

| WhiteLife a răspuns:

Eu folosesc un sampon de la farmacia naturista, pe baza de sulf si echinaceea, este intr-un borcanas si e o pasta. La mine are efect, nu trebuie sa ma spal mai des de doua ori pe saptamana

| dianainsta01 a răspuns:

Acum vorbesc din propria experienta. si eu eu aceeasi problema si sincer nu prea ai ce sa faci, decat sa te speli in dracilaughing probabil e de la hormoni si e posibil sa nu mai ai aceasta problema dupa ceva timp. singura optiune ar fi un soampon uscat, sau eu mai foloseam o pudra de la l'oreal pe care o puneam la radacina (foarte buna). ai putea sa iei niste pastile eventual, pe mine m-au ajutat mult.

| AmaliaMarilena a răspuns:

Iti recomand sampoanele Yves Rocher... Funda?