| zuzuliana a întrebat:

Am puncte negre (mai ales pe nas), ce sa fac sa scap de ele? Am fost si la cosmetica, dar tot nu mi-au disparut...As vrea sa am o fata curata si fina, dar din pacate am puncte negre si cosuri. Ce sa folosec pentru a avea un ten curat?

Răspuns Câştigător
Alte răspunsuri
32 răspunsuri:
| lili25 a răspuns:

Si eu am o problema cu punctele negre dar mi-am rezolvat-o aproape in totalitate folosind regulat de doua ori pe zi[dimineata si seara]clerasil.

| speddy a răspuns:

In legatura cu ce a scris un anonim."Am gasit eu o solutie. De 3 zile folosesc Clean & Clear Blackhead Clearing cleanser(lichid) si pot sa spun ca au disparut 90%. Incearcal! "...cand te dai cu el? dim si seara? sau odata pe zi? si il lasi pe fata.sau dupa ce te dai lasi 10-15 min si te speli cu apa pe fata?

| gabitza_4722 a răspuns:

Buna! stiu o metoda care da rezultate! Se face o data pe saptamana si numai seara! Faci o infuzie cu musetel!(puneti-va deasupra recipientului cu un prosop pe cap timp de 10 min.)dupa ce au trecut cele 10 min. te freci usor pe fata cu malai. Foarte simplu si repede! succes!