| Manu3la a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor am instalat toolbar blingee este de editat poze si nu stiu cum sa il deinstalez am intrenet mozilla firefox plzzz ajutor

Răspuns Câştigător
| Akid a răspuns:

Dai start [pe desktop]
in dreapta: SET PROGRAM ACCES AND DEFAULTS
si iti apare acolo sus de toot in stanga CHANGE OR REMOVE PROGRAMS
dai acolo si cauti prin alea

sau

intri pe google
si sus in bara de la mozilla e optiunea aia TOOLS
dai click si acolo apare o alta chestie care se numeste ADD-ONS
si u dai pe aia
si iti apare tot ce ai instalat pentru mozilla
si dai uninstall la aia toolbar`u de la blingee

sper ca te-am ajutat

fundita?
te roog

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti asa: Tools/Manage Add-ons/Enable or Disable Add-ons, dai clic pe toolbar-ul respectiv si la Settings bifezi Disable si dai OK. Succes si numai bine!

| adriangabor92 a răspuns:

View, toolbars, debifezi toolbar blingee apoi inchizi si repornesti mozilla

| Edw08 a răspuns:

1.intrii in "Start" (butonul din bara de jos a windows-ului) control panel>>>add or remove programs >>>si cauti acel program numit de ex"Blingee Toolbar" si ii dai din dreapta denumirii Change/Remove

Asta e tot! Succes

| Manu3la explică:

Ms mult :*:*

| Florynell a răspuns:

Intra in control panel apoi addd or remove programs si vezi ca o gasesti acolosi apoi dezinstaleaz-o... fundita