| Manu3la a întrebat:

am si eu o intrebare am instalat un toolbar si nu stiu cum sa il deinstalez va rog sa ma ajutoti plzzz dau fundita la raspunsu cel mai concret big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe x-ul din fata. E primul semn daca o iei din partea stanga. O sa-ti apara disable add-on, selectezi disable ***** toolbar permanently sau poate scrie in romana dezactivati permanent bara de instrumente******* si dai ok.

2 răspunsuri:
| clofu a răspuns:

Buna, intra in meniul start, control panel/ad-remove programs...il cauti in lista si ii dai uninstal! Succes!

| NoKidding a răspuns:

Intra in "control panel",--> "add or remove programs" si acolo gasesti programul si de acolo il dezinstalezi, in caz ca nu te descurci lasa'mi un mesaj.