| girlxx21 a întrebat:

Am si eu o dilema...am parul saten inchis (parul meu natural) am suvite blonde si as vrea sa ma vopsesc cu CASTING de la l'oreal sa scap de suvite, am inteles ca nu are amoniac si nu arde parul asa tare... vreau sa-mi iasa bine culoarea sa nu ma trezesc cu surprize... Voi ce vopsea folositi...sau poate imi recomandati o vopsea buna. vreau sa-l fac permanent nu nuantat. Multumesc!

4 răspunsuri:
| danutza a răspuns:

Yo folosesc palete xxl si nu m-a dezamagit nikiodata happy

| marie a răspuns:

Cea mai buna este vopseaua L'oreal, credeti-ma pecuvant.Mama a lucrtat la un salon, iar doamnele care se respecta dau un ban(pe L'oreal) dar iese deosebit, eu nu m-am vopsit, dar daca as faceo m-as vopsi cu L'oreal sau Garnier. Daca te vei vopsi cu Loreal iti voi recomanda si samponul pentru par vopsit tot de la L'oreal(Elseve) mi se par deosebita si samponul Homme anti matreata e ft bun(chiar daca e de barbatibatting eyelashes )

Multa bafat, si ti-am recomandat cu mare drag L'orealhappy

Multumesc!happy

| dada18x a răspuns:

Si eu folosesc casting si eram satena cu suvite blonde. Intradevar vopseaua nu are amoniac si nu iti arde parul. Nuanta care am luat`o a fost Black Brown. mi-a acoperit si suvitele si arata foarte bine, aproape natural. Singurul dezavantaj e ca nu rezista mult. Pe mine ma tine 3 saptamani. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Granie