| alecsasweet a întrebat:

Am si eu o dilema. vreau sa ma vopsesc roscata dar nu stiu daca o sa imi stea bine (vreau sa ma vopsesc roscat mahon dechis). am ochii caprui, ten deschis. ajutati-ma va rog :*:*

Răspuns Câştigător
| Iasmiiinaaa a răspuns:

Pai daca ai ten deschis ti-ar merge o culoare mai deschise cum ar fi cea doua optiune a ta din intrebare.mama e stilista si am intrebat-o.asa ca crede-ma. funda te rog

1 răspuns:
| zozo74 a răspuns:

Da cred ca ar sta bine insa este impsobil de apreciat obiectiv deoarece nu stim cum aratati, insa teoretic la ten deschis arata bine. Bafta.