| friday a întrebat:

Cu ocazia sarbatorilor m-am gandit sa ma vopsesc roscata. Un roscat tineresc, rebel. Am ochii caprui si parul tuns bob, asimetric. Ce machiaj s-ar potrivi la ochi? Am aproape de toate laughing, dar nu stiu ce ar prinde.

Răspuns Câştigător
| CarmenR a răspuns:

Iata cateva idei: http://www.karena.ro/......ul_ochilor

4 răspunsuri:
| friday explică:

Am mai avut parul roscat si mergea. Caprui spre negru.

| noktambul a răspuns:

Ochi caprui si par roscat? Mai gandeste-te!

| vampir_5190 a răspuns:

Culori mai deschise...sau derivate din roscat :-x

| BeTheOne a răspuns:

Incearca un machiaj in nuante de maro.Eu mereu folosesc nuantele astea.Si app:Nu stiu cum arati tu, insa parul vopsit in nuante de roscat scoate in evidenta acneea, si alte imperfectiuni ale tenului. Well, fii atentahappy