| dya22100 a întrebat:

Am si eu o intrebare:
as vrea sa incerc si alte frizuri dar nu prea stiu cum mi'ar sta
ultima data cand m-am tuns...nu mi-a stat chiar asa de bine
asa ca as vrea niste sugestii pentru niste frizuri
am parul saten, lung nu prea stiu cam pana undehappy, cam ondulat
breton care nu se prea deosebeste fiind lung cam un pic mai sus de barbie

Răspuns Câştigător
| jolie a răspuns:

Mi taaz acolo probezi ce frizuri vrei pe poza tawinking

4 răspunsuri:
| oana1 a răspuns:

Sa iti faci codite inpletite si sa le prinzi la spate si restul parului sa il las asa cum e

| dya a răspuns:

Te poti tunde bob...in fata mai lung iar in spate mai scurt, sau te poti tunde in scari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il ai ondulat zic sa til lasi asa cum este si cand faci baie pe cap sa nu te usuci pentru ca ti se va face bucle si va sta super eu am incercata daca nu tunde-te bob sau indindel cu placa iti garantez ca una dintre astea iti va placea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu cred ca ti-ar sta bine cu parul scarit love struck