| straweri8 a întrebat:

Vreau sa imi fac suvite, dar nu ma pot decide ce culoare: negru sau blong. Am par saten si ochi caprui/verzi. Ce credeti ca sa-r potrivi mai mult?

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Fa-ti suvite negre, o sa iti puna in evidenta ochii frumosi

10 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Pe o baza saten sunt mai potrivite suvitele blonde foarte deschise sau cu doua tonuri mai deschise decat culoarea naturala. Daca optezi pentru blond mai deschis, parul se poate sensibiliza in urma procesului de decolorare si o sa ai nevoie de produse hidratante pentru a-l trata.

Daca optezi pentru suvitele naturale, acestea se pot face doar din vopsea, iar parul nu isi va schimba textura atat de mult. Pentru rezultate excelente recomand, totusi, sa mergi la un salon pentru ca este un procedeu mai complicat, mai greu de obtinut acasa. Alegerea suvitelor sau a meselor este cea mai importanta, iar un specialist stie mai bine acest lucru decat prietena, sora sau mama ta. :) Succes!

Iti recomand si www.divahair.ro;)

| Mihaela a răspuns:

Blonde.

| NinaY a răspuns:

Mai bine negru dat fiind ca ai ochii cum ii ai big grin

| Mitchi a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca suvitele blonde.

| Ollykaa a răspuns:

Blond:X

chiar cunosc pe cineva care are ochii caprui-verzi si parul saten si are suvite blonde si arata bestial:X

| aneta a răspuns:

Eu zic ca blond

| Danyelle a răspuns:

Sincera sa fiu, cred ca suvite blondewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am suvite negre si am par saten! Doamnee. imi pare asa de rau ca mi-am facut. am avut si suvite blonde si cred ca astea sunt cele mai bune pentru parul saten. eu am avut si mi-au placut mult. acum ramane la alegerea ta :*

| paodoolse a răspuns:

Pai...pentru par saten... spre blondutz asa merge suvite blonde si mai ales daca ai ochii caprui spre verzi se vede foarte bine si eu am si imi sta super :* fundita?batting eyelashes

| teutza_7920 a răspuns:

Eu zic negru. asa e cel mai bine. blond in saten nu da bine!