| noName_8681 a întrebat:

Am tenul uscat si nu stiu ce fond de ten sa folosesc. In ultimu timp am folosit de la maybelline affinitone, dar nu sunt prea multumita, toate nuantele care le-am folosit au o tenta rozulie. Ce fond de ten ma sfatuiti sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| pati_7095 a răspuns:

Eu folosesc de la avon, fond de ten calmant si sunt foarte multumita de el.bafta

1 răspuns:
| selena_1781 a răspuns:

De la avon sunt foarte bune si au o culoare de bronz natural... cere unui reprezentant avon, catalogul... funda?