| BombonicaXD a întrebat:

Am un aparat Relax&Tone (din acela pentru masaj si slabit), si as vrea sa-mi fac singura un ulei care sa intensifice topirea grasimii impreuna cu masajul aparatului.Nu sunt neaparat grasa,am 1, 76 si 64 kg,dar am grasime depusa pe solduri,coapse, burtica si brate.Ma gandeam sa imi fac ceva din ulei de masline si sa las la macerat in el 2 saptamani diferite plante uscate.Intrebarea e:Ce plante? Care sunt mai bune pentru slabit? De ex. levantica,menta,cimbru,piper, etc. Funda+voturi

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Slabesti prin deficit caloric si prin sport care iti mareste metabolismul, nu prin prostii.

Aparat de-ala iti cumperi doar ca sa imbogatesti o firma, atat, nu ca sa slabesti happy

| SpeciMen a răspuns:

Menta face minuni, dar trebuie dat de macar 3 ori pe zi dupa ce ai fiert.o intr.o mixtura groasa

| iknownow a răspuns:

Te sfatuiesc si chiar e miraculos! Impachetari cu ulei de paprika
"Paprika, sau ardeiul rosu, actioneaza asupra dermei cu puternic efect vasodilatator. Ingredientele active anticelulitice patrund in profunzime si topeste grasimile. Este mai greu tolerat de organismele sensibile dar efectul este nemaipomenit: o radicala reducere a celulitei in timp record. Efectele unei impachetari cu paprika sunt asemanatoare cu cele ale impachetarilor la cald". si poti si cu ulei de piper negru.
Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru iknownow):

Esti pe langa si tu, cersetor de funde, penibil

| iknownow a răspuns (pentru Cosmin86):

Baitzica n-am cerut nimic de la tine! Se pare ca nu prea ai inteles intrebarea ei! Mai citeste inca o data intrebarea ei si te las pe tine s-o interpretezi! Si nu inteleg ce te agiti asa tare? cumva am intrat pe "terenul" tau?

| Cosmin86 a răspuns (pentru iknownow):

Din momentul in care adaugi "funda?" dupa un raspuns ti-ai pierdut toata demnitatea. Doar un gay sau o femeie frustrata cer funda.

Si eu NU VORBESC cu un gay, asa ca te rog, valea

| iknownow a răspuns:

Pentru Cosmin86 : Apropo baietzica, eu cred ca tu esti un frustrat! Imi pare rau pentru tine nu-s gay dar nici o tipa frustrata! Si ca o informatie pentru tine nu cersesc nici o funda ca nu-mi mai fac codite, am trecut de vremurile alea! Sunt nou venit pe acest site si ceea ce am inteles eu prin aceasta "aplicatie FUNDA" e ceva de genul FUNDA = Multumit! Iti urez Sarbatori Fericte, frumosule big grin!