| greengarden96 a întrebat:

Am un spectacol de Halloween la scoala si vreau sa ma costumez in Bloody Mary, am gasit un makeup potrivit, dar nu am cea mai vaga idee cum ar trebui sa arate costumul. Ceva idei?

4 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Presupun ca legata de sarbatoarea de Halloween(31 octombrie), adica data nasterii mele.Pai te poti duce la un centru in orasul tau de inchiriere costume sau poti improviza tu!winkingImbracaminte neagra,pantofi la fel, negrii, eventual niste cornite in cap sau o masca!

| HappyDay a răspuns:

Bai imi spuneti si mie cine e blody spary asta?laughing cred ca e o poveste,de copii miki, care e prea neadevarata sa spun asa, si care o cred si aia de 20 de ani rolling on the floor deci...nu stiu ti-as recomanda alt costum, nu cu bloody spary asta si...big grin

| Raluca93 a răspuns:

Avand in vedere ca Bloody Mary era o adolescenta, din cate am auzit ea mereu umbla noaptea prin casa ducandu`se la baie se ducea imbracata intr-o camasa alba si cu o lumanare in mana fiindca era intuneric in casa.Deci poti sa iti pui O camasa alba[gen cearsaf].si ai putea sa improvizezi cu niste pete rosii.si sa fie putin sfasiata... Sper ca te-am ajutatwinking.

| rauta44larisa444 a răspuns:

Da!
sa posti o rochie lunga alba, putin rupta si cu pete rosi '' de sange'' pe ea.
asta ar fi cel mai recomandabil