| madalinutamaria a întrebat:

Care credeti ca costumul cel mai potrivit pentru halloween?(sunt nascuta pe 31 si vreau sa arat bine la balul de la scoala)

Răspuns Câştigător
| Aiden a răspuns:

Firar a ***** de română...
-----------------------------------
Poţi să faci ce-a făcut Zoella ( https://www.youtube.com/watch?v=GpajsZjLu-U ). S-a îmbrăcat într-un schelete. pisică. cu tentă de vampir...da. Poţi să improvizezi din ce găseşti prin magazine şi îţi place, nu TREBUIE să fii neaapărat. ceva. Dacă totuşi asta vrei mergi pe ceva care să te avantajeze (i.e. nu purta fustă scurtă dacă eşti plinuţă), poate o vampiriţă sau un zombie.

7 răspunsuri:
| anononymos a răspuns:

Cosum de pisica daca vrei sa arat cat mai bine la bal

ps:doar o sugestie laughing))

| Elenaeli22 a răspuns:

In vrajitoare, vamip, eu ma imbrac in pisica

| Anonimus1110 a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Anonimus1110 a răspuns:

Lb.romana

| anononymos a răspuns (pentru Anonimus1110):

Nazist garmatical detectat!

| Anonimus1110 a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor fara suparare, dar nu pot sa trec pe langa asemenea greseli gramtaicale rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Anonimus1110 a răspuns:

"garmatical" rolling on the floor rolling on the floor devil