| Maradona75 a întrebat:

Am un tren cam albicios si palid, baiat.Ce pot face?

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Posibil sa fii anemic, fa-ti niste analize de sange, mananca mai multe legume cu frunze verzi si da sport. Inafara de asta poti merge la solar.

| kar1GaNNN a răspuns:

Date cu fond de ten laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport, probabil ai mainile si picioarele reci.

| anonim191 a răspuns:

Stai la bronzat sa te faci tigan daca alb nu-ti convine.sau foloseste vopsea verde

| darkforests a răspuns:

Nu mi se pare o problema, personal happy Tenurile palide pot arata bine( sau te refereai chiar la un tren? XD). Daca totusi te deranjeaza asa de tare, incearca mai multa expunere la soare. Nu as recomanda creme sau lotiuni. Ai grija sa nu fie in exces. Alege ore rezonabile (nu fix 2 dupa-amiaza...)