| Loriiii100 a întrebat:

Am vazut acele coafuri cu parul drept iar bretonul/o suvita din lateral este rasucita. Imi puteti da cateva trucuri pentru a reusi sa o fac? Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Bijouu a răspuns:

Cu putin fixativ sau spuma, dar putin sa nu se vada imbacsit, il aranjezi cum vrei sa stea, cu mana, iti sp din propria experienta happy

4 răspunsuri:
| Dianaㄨ a răspuns:

Buna, mie imi statea de la sine asa.
Bretonul era filat si il pieptanam imediat dupa baie, iar el se aseza asa.

| Bijouu a răspuns:

Cu ondulator sau cu placa, rasucesti suvita

| Loriiii100 explică (pentru Bijouu):

Si cu ce pot da pentru rezistenta? Ce stiti. vreau sa stiu din propria experienta. nu de pe site'uri :*

| Bijouu a răspuns (pentru Loriiii100):

Daca ai decat o placa si e lata, apuci suvita de varf si o rasucesti si dai si cu fixativ. bafta

| Bijouu a răspuns (pentru Loriiii100):

Cu putin fixativ sau spuma, dar putin sa nu se vada imbacsit, il aranjezi cum vrei sa stea, cu mana, iti sp din propria experienta happy