| xgirly98x a întrebat:

Am vergeturi pe picioare si as vrea sa-mi cumpor o crema anti -vergeturi de la oriflame sau avon pe care mi-o recomandati?
funda

4 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Da. Din pacate, cam toate adolescentele avem problema asta... Ce iti pot spune, din experienta, e sa nu te astepti la miracole. Cremele iti pot atenua, in cel mai bun caz, vergeturile; insa nu iti vor disparea total dacat cu ajutorul laserului, din cate am inteles.
Daca vrei sa folosesti o crema cauta sa aiba aloe vera, vitaminele A, D, E. Cat despre AVON si Oriflame nu stiu ce sa iti spun. Cam amandoua sunt la fel, nu am chiar nici un interes sa te mint. Unele produse sunt de calitate, altele mai putin.
Bea minim 2 litri de apa pe zi, fa sport si mananca echilibrat. Fructele si legumele sunt recomandate in perioada asta! happy

| Almássy a răspuns:

Oriflame este cel mai potrivit

| Theaxniz a răspuns:

Chiar daca avon este mai bun si da este adevarat oriflame este cel mai potrivit dar orienteazate chiar tu pentru ca stii care e mai bun am incercat sa te ajutbig grin

| Deyutzzzza a răspuns:

Mama mea lucreaza la avon si la oriflame si-ti recomand sa-ti cumperi de la avon o crema de la SOLUTIONS(cod:42630).

Sper sa te ajute,:*