| Ronnie35 a întrebat:

Care crema BB mi-o recomandati? Am auzit ca au si la Nivea, Avon, Oriflame etc etc, dar nu stiu care e mai buna. Voi ce spuneti?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu spun ca cea de la nivea e mai buna

| afrodita3333 a răspuns:

Depinde foarte mult de tenul tau.Eu am ten mixt-gras si folosesc de la garnier BB cream pentru ten gras si ma inteleg super bine cu el.

| Ronnie35 explică (pentru afrodita3333):

Eu am tenul uscat spre mixt.

| afrodita3333 a răspuns (pentru Ronnie35):

Atunci s-ar putea sa-ti fie bun cel de la nivea.Vad ca multa lume in lauda desi, eu personal am auzit mai mult de rau despre el, cum ca ar fi mai gras si greu de intins si ca nuanta cea mai deschisa ar fi prea inchisa pentru cele cu pielea alba.Incearca-l daca ai ten uscat mixt....iN orce caz fereste-te de cel de la mis sporty si maybelline. Uite mai multe variante de bb cream https://www.google.ro/......ps?/search

| Kasia a răspuns:

Iti recomand Maybelline sau L'oreal.

| oBuburuză a răspuns:

BB Nivea, din experienta iti zic ca e mai bun!

| Ronnie35 explică (pentru oBuburuză):

Si cam ce pret are? Parca 22 lei, nu?

| LadyCrazy999 a răspuns:

Niveahappy

| Sarraa97 a răspuns:

BB de la Nivea.stiu din propria experienta este foarta bunahappy

| Isciuc_Flavian_1974 a răspuns:

De la niveea fiindca avon mai poate fi dat la buleala sau incearca si oriflame e bun!

| Allyyyyy a răspuns (pentru Isciuc_Flavian_1974):

Din experienta nu prea iti recomand avon sau oriflame..mai bine mergi pe Nivea!