| anonim_4396 a întrebat:

Am vreo cateva brose foarte dragute. insa nu prea stiu la ce sa le pun. vreau idei mai interesante ca asa pe o bluza in piept mi se pare mult prea banal. am de ex o fundita mov. un fluturas mic negru. un mar cu negrurolling eyes

2 răspunsuri:
| mariaw a răspuns:

Poti prinde la o esarfa, "incheia" un bolero sau in partea de sus a unei fuste, la nivelul taliei, intr-o parte

| georgi1897 a răspuns:

Pai daca ai un o bluza complet neagra iti poti pune funtita mov jos in dreapta vine bine fluturasul til poti pune la buzunar la nu hanorac si marul...pe buzunarul de la pantaloni sau pe sireturile de la tenesi...
Ti-a fost de folos? Merit funtita?batting eyelashes