| Inna2910 a întrebat:

Buna happy. Vi se pare prea banal sa imi fac tot parul bucle pentru o nunta de zi? Sau imi puteti da voi niste idei de coafuri simple si dragute? big grin

Răspuns Câştigător
| Happy4you a răspuns:

Buna! Parerea mea e ca depinde si de ce rochie porti. Consider ca parul indreptat la perfectie se potriveste la mai multe tinute. E perfect pentru o nunta de zi, plus ca e si in trend. Daca tii neaparat sa iti faci bucle, fa unele usoare si dezordonate, la varfurile parului indreptat. Din moment ce nunta are loc pe timp de zi, fii cat mai naturala. Succes! Funda? kiss

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de lung ai parul si cum sa fie?
Prins tot, prins jumate, desfacut?

| Cristinaaa57 a răspuns:

Fa-ti parul bucle