| Andreyutza_1186 a întrebat:

Anul acesta petrec revelionul cu colegii si nu am idee cu ce sa ma imbrac.Petrecerea va fi la o colega acasa deci presupun ca va fi foarte clad.Idei de tinute? Multumesc anticipat!:*:*

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Hm. trebuie sa fie ceva lejer, in niciun caz o rochie de gala. eveeentual o rochita simpla, subtirica thinking hmm. ideal ar fi colanti si un maieu pana peste fund sau de ce nu, maieu normal love struck arata foarte binehee hee la incaltaminte nu conteaza ca ma gandesc ca nu vrei sa-i faceti mizerie fetei laughing ai putea sa-ti iei asa : colanti negri, un maieu alb [ d-ala scurt, normal ] si peste o vestuta neagra love struck e foarte draguta tinutahee hee

| Viviannnnnna a răspuns:

Daaa! cum sa nu!

pai ...sa vedem :un tricou colorat, colanti, o fusta mai scurta, niste jambieri si tenisi!big grin

daca nu te superi... dai fundita?

| kinga_9984 a răspuns:

Pai de ex ceva camasha lunga cu colanti... e comod ...parerea meahee hee:*

| alinutza92r a răspuns:

Hmm...eu zic sa-ti iei ceva comod...asa ca nu-ti lua rochie, e naspalaughing, mai ales in casa, ia-ti niste pantaloni cu o bluzita eleganta, pup