| AmazingONEx a întrebat:

Aproximativ,cam pe la ce vârstă dispar pistruii?

Răspuns Câştigător
| 8766899 a răspuns:

Apare pe la 5 ani si dispare spre varsta de 40 de ani.
Daca vrei sa dispara mai repede stiu 2 retete:
1. Storci toata zeama de la o lamaie foarte bine si pui ulei de mazline peste (aceeasi cantitate) mesteci si pui in zona unde ai pistruii. Trebuie sa repeti o perioada indelungata pana o sa dispara.
2. Razuiesti 2-3 castraveţi si aplici in zona cu pistrui.
P.S. Pistrui pot sa dispara sau sa se deschida la culoare si sa nu mai fie asa evidenti.

6 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu dispar

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu prea dispar.

| lilianaadelina a răspuns:

Nu prea dispar

| Catalina990099 a răspuns:

Nu dispar. Dacă vrei sa scapi de ei poti folosi zeama de lămâie.

| Vleju_Alexandra_1987 a răspuns:

Depinde de persoane! Eu cand am inceput sa stau mai mult la soare am scapat de ei. Dar mie imi apareau doar vara

| raulesc322 a răspuns:

Pistruii dispar cand impusti o caprioara in cul.Ps:ma prostesc