| anonim_4396 a întrebat:

Ar fi frumos sa se poarte fundite scolare la uniforma? ce parere aveti?
http://www.tekstilschiky.ru/upload/iblock/a27/DSC06555.J PG_Thumbnail0.jpg

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu, sunt mai mari fundele decat fetele fetelor. E oribil. Comunist, demodat, de prost gust.

| Pricked a răspuns:

Mie nu-mi plac fundoaiele, ci uniformele; sunt aşa "totalitare".

| dianainsta01 a răspuns:

Daca s-ar impune o astfel de regula probabil ca majoritatea ar sari la revolta. in nici un caz. cred ca ar trebui sa se scoata de tot asa zisele uniforme. in ziua de azi, felul in care ne imbracam ne caracterizeaza. uniformele au fost impuse probabil pentru a nu se face diferentieri intre clasele sociale, dar acest lucru deja e expirat. poate doar in scolile private se mai pot impune uniforme, in rest nu, categoric.

| GeorgyyyBuaa a răspuns:

Nu. nu arata bine deloc!