| Frutella a răspuns:

Buna! Ai mai multe optiuni: poti adopta un stil office cu ajutorul unei camasi albe sau negre si tocuri nu foarte mari, stilul casual (cu mici atentii de vintage) daca porti in partea de sus o bluza uni crem sau o culoare pastelata, dar calda, niste pantofi comozi (balerini) si niste accesorii aurii cu gravuri (bratari late sau coliere mari). Bafta la gasirea unei tinute potrivite pentru tine!

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu ma gandesc la un pulover verde sau rosu sau o bluza verde dantelata...in orice caz ceva colorat...cu o simpla camasa alba vei parea ca te duci la munca la birou.Si cizme neaparat.

| karrry9999 a răspuns:

Pai o bluza mai simpla sau camasa daca vrei dar bagata in fusta!

| kx123 a răspuns:

Dupa parerea mea ar merge cu o camasa alba, draguta. Si niste tocuri mici / opincute. Parul neaparat desprins si o bratara frumoasa si simpla.

| MadyHas a răspuns:

O camasuta alba decoltata si la gat o esarfa neagra sau rosie legata cu fundita intr-o parte si niste pantofi albi sau negri cu platforma

| ada4321 a răspuns:

Pai cu o camasa pe afara si o curea, si sa te incalti cu niste pantofi cu toc.
Sper ca te-am ajutat :* Funda?