| hdgasgasgj a întrebat:

Are ceva daca m-am ras pe picioare cu bicul? Imi creste mai repede decat cu benzi depilatoare?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cam la fel creste si daca te razi cu bicul sau benzi, daca folosesti un aparat care smulge firul o sa creasca mai incet

| Antoni0 a răspuns:

Daca te-ai facut o data, nu cred ca are relevanta, dar daca vei continua asa, in mod sigur te vei umple de par. Si da, creste mai repede decat cu benzi, deoarece banda smulge firul de la radacina si dureaza mai mult pana firul creste la loc

| dariusel3 a răspuns:

Se face parul mai des..cumpara de la farmacie crema(nu ceara ) ii spune Farmec de dai cu ea acolo unde vrei sa indepartezi parul stai 1 minut si dupa dai cu burete sau ce vrei tu, si costa numa 7-10 lei.