| Kr5 a întrebat:

Are cineva idee in ce magazine ( chiar si online) se gasesc acesti blugi sau cum se numesc sa ii pot cauta? am mai vazut pe strada la baieti chiar si Catalin Bordea avea o pereche dar cautand pe net nu gasesc decat in strainatate. Despre astia e vorba https://www.google.ro/......ps?/search

2 răspunsuri:
| GgAnett a răspuns:

Se gasesc oriunde in malluri in momentul de fata, cel putin eu am vazut la H&M o gramada de modele, la fel si la bershka si pull&bear.

| TimeeaTim a răspuns:

Se numes blugi boyfriend din cate stiu happy