| Mihaitzaplesanule a întrebat:

As dori o parere despre acele perechi de papuci.
Vreau sa imi iau a doua pereche sau a treia inca nu m-am decis. In fine asta conteaza mai putin. As dori sa va intreb daca acele perechi sunt fake, fake sau doar fake. Adica acele fake fake se observa de la 100M ca sunt fake in toata regula spre deosebire de acelea fake simplu care au un material mai comod si mai bun. Sper ca ati inteles ce am vrut sa va transmit.
Ps:cele fake fake sunt putin mai ieftine.

http://olx.ro/oferta/adidasi-nike-2015-ID49Mjv.html#a70d cfe672

Răspuns Câştigător
| Bie200 a răspuns:

Ei sunt fake, dar nu se observa asa de tare. si au si un pret convenabil. Am vazut aceeasi pereche la pret dublu laughing) Funda?