| Alexandrailinescu a întrebat:

As dori sa ma ingras am 15 ani 1.67m si 40 kg... Ce ar trebui sa mananc ca sa ma ingras? Ce regim ar trebui sa tin? tinand cont ca am arderile rapide.

7 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Wow chiar si fotomodelele la 1.67 ar trebui sa ai 47, vine 20 cm in minus fata de inaltimea de trece de 1 metru, deci parerea mea este ca fast foodul nu da gres niciodata, totusi, esti o norocoasa ca poti manca relaxata oricat fast food iti doresti, dar ala in general nenoroceste oamenii cu kg in plus, umfla ca cu pompa, parerea mea e ca daca mananci fast food timp de o luna apoi te opresti o sa fi ok

| happyendings a răspuns:

Mananca doar cat iti cade bine.Eu zic ca esti foarte norocoasa ca ai arderile rapide, poti manca orice si la orice ora. Daca vrei sa pui pe tine incearca sa mai mananci dupa ora 19.Atunci arderile sunt mai greu de facuthappy

| Ruxuletz a răspuns:

Sa mananci mancare, normal. rolling on the floor

| alexandra_9476 a răspuns:

Nu esti foarte slaba dar daca vrei sa te ingrasi mananca mai mult si mananca dulciuri dar nu exagera. si pentru a nu face vergeturi da-te cu crema pe corp macar din doua in doua zile. sper ca te-am ajutat

| Saya555 a răspuns:

Buna...eu zic ca nu ar trebui sa te mai ingrasi. Esti slaba, dar nu foarte. Asa am si eu organismul, cu arderi rapide, dar eu nu vreau sa ma ingars.Eu zic ca e mai bine sa fi slaba decat grasa.

| vladd96 a răspuns:

Ca sa te ingrasi nu trebuie neaparat sa mananci ceva, este exact ca la slabit, doar ca pe dos... faci sport si in loc sa mananci mai putin mananci mai mult, dar nu grasimi, pentru ca o sa ajunci porc in scurt timp, mananci proteine. fripturi, mancare gatita! chestii d'astea

| armandogabriel a răspuns:

Nu mai fa sport adica sa alergi si mananca multa carne + grasime