doiny
| doiny a întrebat:

As dori si eu niste site-uri cu modele pentru unghii, va rog!

Răspuns Câştigător
19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.TOP SALOANE.ro, gasesti modele unghii, coafor si make-up virtual gratuit, topul saloanelor, diete slabire...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cateva modele site-uri complet customizabile cu sistem propriu de administrare pe tendințe moderne în fashion. 0765302841 Cristian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii direct pe google modele pentru ungii, sau modele unghii false si gasesti o gramada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.modele de unghii.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti saloane si modele unghii pe www.topsaloane.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa scrii pe google modele pentru unghii sau sa scrii pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe modele de unghii dar majoritatea sun ft grele sau pur si simplu sunt aplicate pe unghie nu facute manual si majoritatea sunt unghii false uitate pe siteuri dar mare lucru nu vei obtine daca ve incerca ceva eu vazusem ceva un model si imi arata pasii degeaba tot nu mi-a iesit acum norocul incepatorului bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://brasovnails.hi5.com

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.modeledeunghii.ro. reviste de unghii tehnice, design, modele de unghii realizate step by step. livrari cu curierul.www.unghii-tehnice.ro - scoala de unghii tehnice.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.modeledeunghi.ro

| parFumat a răspuns:

Aici gasesti peste 100 de modele pe categorii http://www.modeleunghii.info/