| ZeulMuschilor a întrebat:

Exista frizerie in Bucuresti in care omul care tunde sa fie asiatic?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Are importanta 'etnia' celui care tunde? sau tu cauti un anumit model de tunsoare?

| ZeulMuschilor explică (pentru Simpatic):

Da e important pentru ca vreau sa ma tund in stil asiatic si romanii nu prea se pricep. Am patit si m-am ales cu o tunsoare de bosorog vai de mine

| Simpatic a răspuns (pentru ZeulMuschilor):

Am inteles!
nu am idee de asiatici frizeri, insa spor la cautare!

| dullcat a răspuns:

Alergi dupa preturi ieftine? Sunt exploatati destul saracii oameni si asa...

| ZeulMuschilor explică (pentru dullcat):

Nu, ai inteles gresit. Vreau sa ma tund in stil asiatic si romanii nu se pricep. Am patit

| dullcat a răspuns (pentru ZeulMuschilor):

Aa, my bad then.

| Scotianca a răspuns:

Frizeri asiatici? Nu cred.
Dar daca iti doresti o anume frizura asiatica eu ti-asi recomanda sa le arati o poza sa stie cum ti-ai dori sa te tunda.

| ZeulMuschilor explică (pentru Scotianca):

Le-am aratat si m-a tuns complet diferit, sincer imi e rusine sa ies afara din casa

| Scotianca a răspuns (pentru ZeulMuschilor):

Avem frizeri praf in Romania.