| Bojthe a întrebat:

As " putea devenii model fotografic? ( ma refer sa fac doar poze bookui si altele...) daca am 1.55 aproximativ 45 de kg 13 ani si imi plus ADOR SA FAC POZE.
funda

11 răspunsuri:
| Bojthe explică:

NU vreau sa devin model de prezentari etc. vreau doar sa fac poze book-uri etc. Cam cate kilograme ar trebiu sa am?

| Azµre a răspuns:

Nu cred deoarece iti cer sa ai macar 1.70 inaltime si esti prea mica

| R0co3 a răspuns:

Da poti big grin

| MoNyKa66 a răspuns:

Pai cred ca ai putea.(presupun ca esti extrordinar de frumoasa) Dar tu nu asculta pe alti ce spun ei nu spun din suflet ci din rautate.Ai toata viata inainte si poti deveni cea mai frumoasa fotomodel. Dumnezeu te va ajuta in viitor si vei ajunge cea ce vrei tu. Daca alti spun ca nu eti perfecta pentru asa ceva, nu-i asculta pentru ca mintwinking

| AnonimNeamt a răspuns:

Ai fi cea mai buna fotografawinking

| Horia_8139 a răspuns:

Nu, nu poti. 45 de kilograme trebuie sa aiba doamnele de 1, 70 si de 20 de ani. Plus ca la varsta ta nimeni nu te accepta nicaieri. Dar eu nu te stiu personal.Probabil ca esti foarte frumoasa. Incarca poze pe www.first-face-models.ro si daca vezi ca lumea le apreciaza, te poti gandi la o cariera in asta. Funda?

| Ioanamaria12344 a răspuns:

Esti prea "grasa" la 13 ani pentru un model fotografic. deci nu ai putea.Eu am 16 ani si am 44 si tot nu pot sa fiu, tu nici atat. Mai slabeste

| xXABELXx a răspuns:

Fetito nu crezi ca esti cam mica sa faci pictoriale mai asteapta cativa ani

| Bojthe explică (pentru xXABELXx):

La ce fel de pictoriale te referilaughing?

| xXABELXx a răspuns (pentru Bojthe):

La poze normale nu te gandi la altceva angel

| cristianaaa a răspuns:

Da cred ca poti.happy dar parerea mea este sa mai astepti un pic. pana atunci poti sa iti vezi de copilarie si de bucuriile ei. s-ar putea (nu stiu sigur) ca sa fii un pic cam mica pentru cariera de model. (nu zic ca nu ai fi in stare) dar in plus e si foarteee obositoare meseria asta. acum tu faci cum vreihappy succes:*:*