| xBlueAngel a întrebat:

As vrea sa imi fac suvite, dar nu permanente. Imi puteti spune aproximativ cat timp tine culoarea daca ma vopsesc cu nuantator?

2 răspunsuri:
| Adina981 a răspuns:

Hey, din punctul meu de vedere nuantatorul e mult mai bun, in primul rand pentru. ca nu contine amoniac si poti scapa mai repede de vopsea... eu, de ex., sunt facuta cu nuantator din saptamana altfel scoala si inca se mai cunoaste.

| ralu01raluca a răspuns:

Eu mi-am facut suvite cu hartie creponata si a tinut destul de mult. Adica m-am chinuit sa le spal si nu s-au spalat din prima ..Acum depinde si de concentratie.O sa te tina cam 2 -5 saptamani happy