| mardeamor a întrebat:

As vrea sa imi iau gene false cu banda nu imi spuneti ca nu sunt bune ca le port doar o zi am inteles ca sunt 20 de lei plus lipiciul 10 lei insa nu stiu cum sa fac ca o fata mia spus sa imi stiu masura...ce masura? ce trebuie sa fac sa le iau cum trebuie stie cineva cum sa fac sunt pe masuri? daca da cum ma masor?sad

1 răspuns:
| hunea a răspuns:

Eu ce stiu e ca nu au masuri se ajusteaza formei ochiului prin taiere.pur si simplu le tai putin sa iti vina perfect pe pleoapa.