| Battery a întrebat:

Intrebare pentru cele care isi pun gene false. Ce gene false va cumparati si, folositi lipiciul care il primiti la ele sau va cumparati altul? Eu de obicei am extensii de gene dar cum e vacanta am facut pauza. Trebuie sa ma duc la o nunta si as vrea sa imi pun gene false seara. Multumesc.

1 răspuns:
| dianalalala a răspuns:

Este bun si lipiciul pe care il primesti la pachet cu genele false... eu asa folosesc si este super ok ( eu nu folosesc dinacele care se lipesc geana cu geana ci din alea pe banda happy )