| AnonimaJmk a întrebat:

As vrea sa ma apuc de fintess (tonifiere etc, nu bodybulding)..Am 13 ani..stiu sunt inca mica dar chiar vreau, nu e antrenor sau ceva gen te duci la scala si faci ce vreii..Imi puteti da un program sau ceva dupa care sa il urmez? Eu as vrea sa ma duc la Fitness nelimitat+Aerobic 8 sedinte.
FUNDA :**

1 răspuns:
| MgdDroopy a răspuns:

Recomand pentru fete de varsta ta gimnastica sau aerobic. Aveti nevoie de mobilitate, de gratie si de un tonus bun. Nu trebuie sa "tragi de fiare".

Felicitari ca te apuci de un sport.
Poti face volei la un club sportiv. Nu cred ca o sa coste mai mult decat la fitness. Acolo, pe langa voleiul propriu-zis si alergi, faci exercitii.Pe scurt multa miscare. Este un sport de fete care te ajuta sa te dezvolti frumos.
Bafta!