| SnowWw a întrebat:

Vreau sa ma apuc de insanity si nu stiu ce alimentatie sa urmez. Poate cineva sa imi zica un program de alimentatie? Si inca ceva, e bine sa iei si proteine daca faci programul?

Răspuns Câştigător
| Time4workout a răspuns:

In alimentatie poti adauga orice sursa care aduce un aport ridicat de proteine (carne de pui si de peste/oua de exemplu) si orice alta sursa este binevenita dar atentie la grasimi si carbohidrati. Grasimile nu trebuie excluse in toatlitate 20 grame pe zi sunt necesare si o sursa buna de grasimi fara colesterol sunt semintele. Din cauza antrenamentului intens se recomanda folosirea de shake-uri proteince dar si de alti aminoacizi esentiali ( eu merg pe Glutamina). Mult succes!

| SnowWw explică (pentru Time4workout):

Total Mass 4200 e bun?

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu, bei doar apa. aia nu are proteine. in rest orice mananci are asa ceva.

aaah, voiai sa intrebi daca poti sa iei SUPLIMENTE PROTEICE. nu proteine. nu de alta, nu sunt acelasi lucru