| Kessux a întrebat:

As vrea sa ma tund (o freza Emo) dar nu stiu cum sa-i explic frizeritei ca eu u prea le am cu astea credeti ca ar trebui sa ma tund scurt in spate pentru a-mi face tepi sau sa am o freza emo simpla? Daca da, imi explicati si mie cum sa-i zic frizeritei? Sunt fata.

8 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

E plin de tunsori emo pe Google, Photobucket, DeviantART etc. Eu doar îmi aleg o poză, o pun pe telefon şi i-o arăt coafezei pentru că sunt varză la explicat

| mona a răspuns:

Decat emo mai bine cheala, crezi ca o sa fi mai smechera asa?

| Tacii a răspuns:

In fata breton intr-o parte, sa inceapa de sus mai scurt si in fata mai lund(POTI SI MIMA)

| raducmustiuc a răspuns:

Nu prea le ai cu astea dar totuşi vrei... trebuie să te tundă cum îţi place ţie nu cum ne place nouă... o freză emo laughing, vai de capul tău

| aleerawr a răspuns:

DACA ai parul lung, zii sa te tunda la spate scurt ca sa-ti poti face tepi, si in fata sa-ti lase parul lung. happy Nu-i lua in seama pe astia de mai jos...call meu

| ledzepp a răspuns:

Nu iti recomand tepi arata aiurea la o fata.Mai bine alege o frizura mai simpla, multa lume apreciaza simplitatea. Daca nu sti cum sa-i zici frizeritei ai putea sa ii desenezibig grin.Stiu ca suna ciudat dar am incercat si sincer a mers de minunelaughing. Daca nu te pricepi la desen cauta o imagine pe google si imprimo. apoi arata-i-o frizeriteibig grin

| GameMaster23 a răspuns:

Ii zici sa iti lase parul pe ochi... si ori cum daca e o frizera buna stie ea ce a faca

| Damyan_Ionutz_1996 a răspuns:

Sunt baiat.ia-ti de la spate...si in fata nu iei deloc.asa il am yeuwinking (cauta-ma la idul asta:Ionutzrapp3ru7)