| Shukacu a întrebat:

Azi as vrea sa ma tund si sa-mi schimb freza cum sa-i zic la frizer daca vreau prin parti scurt, sus destul de scurt dar sa pot ridica in sus ca nist tepi, si in spate o ceafa nu cica sau coada.big grin
FUNDA! Poate pare cam stupid dar.laughing

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ღKimKimmyღ a răspuns:

1. Inceara sa ii explici cum.
2. DACA are catalog cu coafuri, uita-te, poate gasesti acolo.
2. Daca nu intelege explicatia si nu are nici catalog (adica in situatie de urgenta laughing ), ia o poza/revista etc. cu coafura respectiva.winking
Fundita? happy