| GrumpyGirl a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o bratara cu ceas pana in 50 lei. I-mi puteti da niste siteuri de unde sa comand? Cel mai convenabil raspuns primeste funda

7 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

De ce ai da 50 lei pe un ceas bratara care se va duce pe apa zambetei, ca poti lua ceva de calitate.

Iti sugerez casio unul rezistent la apa.

http://www.japora-ceasuri.ro/......result.php

| GrumpyGirl explică (pentru Miauti):

Nu o sa-l bag in apa. Si din alea am vreo 5

| Miauti a răspuns (pentru GrumpyGirl):

Pai daca ai 5 inseamna ca esti obsedat de ceasuri happy, sau doresti sa ti etalezi moda? cumparand ceva ieftin numai pentru ca straluceste.

ps; nu stiu daca esti fata sau baiat. de aceea ti am dat ceasuri barbatesti happy

| GrumpyGirl explică (pentru Miauti):

Am primit multe in strainatate

| GrumpyGirl explică:

Yokai... Nu sunt obsedata. Am primit multe in Spania

| Metaxa24 a răspuns:

Iati de la decathlon, costa 30 si ceva de lei!

| Miauti a răspuns (pentru Metaxa24):

Nu sugerez asa asa ceva (doar daca e sunto (ca e scump) sau casio) celalate recomadate de ei am observat ca sant defecte din fabricatie, iar celalte cu 'culori intense daca le ti in mult la soare incep sa ia o forma de arsura.