| Satan13 a întrebat:

As vrea sa-mi fac parul' intr-un fel cool, spre exemplu cum e in imagine http://www.google.ro/......tp?/imgres r:19, s:72&biw=1280&bih=632 Unde as pute sa-l fac asa sau cumva asemanator?
P. S. : Eu am parul' castaniu inchis.

Răspuns Câştigător
| AnathemaKatze a răspuns:

La coafor, ii spui coafezei sa te fileze foarte mult in partea de jos si sa-ti tunda bretonul in scari. Acasa, cand vrei sa-ti aranjezi parul, tapezi bine partea de sus, astfel incat sa stea mai umflata.

1 răspuns:
| maftei a răspuns:

Pf pai ca sa ajungi tu de la castaniu anchis la acel blond trebuie sa te decolorezi fara discutie.Si doar la salon sa te duci sa ati iasa asa ceva