| didik15 a întrebat:

As vrea sa-mi fac si eu un tatuaj dar inca nu am nici o idee. Vreau ceva micut si finut. Dati-mi idei link-uri poze orike va rog.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Incearca o combinatie intre semnul zodiei tale si litera ta initiala (in japoneza sau chineza), sau o combinatie intre numele tau si varsta la care ti l-ai facut, sau poti folosi o cruce intr-una din combinatiile tale

| cotcodac4 a răspuns:

Daca esti fata si vrei tatoo sa stii ca mai tarziu arata urat la fete mai ales ca dispare din culori si se spalaceste.nu sunt inpotria la tatoo chiar imi plac si am.mie imi place mainele picioarele spatele putin din piept si fata tatuate sa fie.mai am pana le fac pe toate, si am sa le fac

| BlueBird05 a răspuns:

O prietena si-a facut un tatuaj cu fluturas pe ceafa, e foarte dragut si e si finut.happy

| xoxoxoxo a răspuns:

Este super dragut un tatuaj cu un flutere sau o nota muzicala pe umar sau la incheietura. am vazut multe fete care au.pentru fete e urat sa vezi ceva mare si pompos sau intr-o zona neadecvata. sper ca sfatul meu iti este de ajutor. pup:*