| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Vreau sa imi fac tatuaj la incheietura mainii[vreau un fluturas]. Dati-mi si mie poze cat mai dragute, astfel incat sa am de unde alege. Vreau sa fie unul micut si finut, cat mai feminin. Astept raspunsurile voastre:*.

Funda + vot:*

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Iti Voi trimite trei fotografii cu mine sper sa alegi una dintre ele ok?laughing) psbig grinin dor de tine!laughing

| oAndyy a răspuns:

O sa iti arate ala care iti face tatuajul. Nu trebuie sa te stresezi, dar eu zic sa nu iti faci niciun tatuaj pentru ca in primul rand nu e sanatos pentru piele si doi: cu siguranta o sa te saturi de el peste cativa ani si va trebui sa iti iei pielea, iar atunci cand o sa fii batrana nu cred ca o sa iti pice bine sa iti vada femeile tatuajul de pe mana; dar tu faci cum vrei, nu am nicio problema, pana la urma e decizia ta!
Imi dai funda?