| Roxanaa94 a întrebat:

As vrea sa mi fac si eu un tatuaj finut.Imi puteti da si mie niste idei va rog?

6 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Ai putea sa iti scrii ceva (acum este la moda, dar nu in limba romana.)
Iti scrii pe mana, picior, spate...big grin
Sau sa iti tatuezi niste stelute, un fluturas, inimioare.
Bine cand o sa ajungi acolo sa te tatuezi o sa iti arate acolo diferite modele, si o sa te sfatuiasca cam ce ti s-ar potrivi tie.
Lasa profesionistii sa-si faca treabawinking!
Bafta!

| adrew a răspuns:

Fa-ti tatoo o steluta

| Crissssssss a răspuns:

Poti sa iti faci o fundita o floare steluta nimioara fuluture, buze, un ochi o capsuna, niste intiale.Dar o fundita la incheietura mainii ar arata superb.Te pup draga mea!

| Xyt a răspuns:

Buna!
In primul rand gandeste-te la ce te reprezinta pe tine si ce iti place foarte mult, ca sa nu il regreti mai tarziu.
Daca esti mai feminina poti incerca un tatuaj la incheietura mainii, pe unul dintre degetele de la mana sau dupa cap[un fluture, o libelula, etc].
Daca doresti ceva finut dar sa iese in evidenta poti o floare sau un citat, pe mana sau pe abdomen.
Sper ca te-am ajutat cat de cat big grin Te pup!