| Aandr33a a întrebat:

Heiii...as vrea sa-mi fac un tatuaj pe umar...ce parere aveti doare? (pentru cei cunoscatori) Puteti sa imi dati si ceva idei? Funda happy

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu e de durut, in viata poate ti se ofera o functie si sa fii refuzat pentru ca ai avut o nebunie de moment la un moment dat

| MskDesign a răspuns:

Nu doare, eu am un diavol de vreo 40 cm cca pe spate, dar sa te gandesti bine la ce aspiri in viata.Serviciu in politie, armata, pompieri sau chestii din astea trebuie sa le uiti dupa ce iti faci un tatuaj.

| SasNetRomania a răspuns:

Inainte de a face tatuaj, gandeste-te ca doar varsta si tentatia, gandeste-te de 2 ori sa nu regreti mai tarziu... nu pot zice ca doare tare!

| ralucutzica a răspuns:

Nu doare tare, adica simiti ceva intepaturi/intepatura.Bafta!