| anonima_6654 a întrebat:

As vrea si eu sa fiu mai inchisa la culoare am mai stat la soare si m-am mai bronzat putin dar eu vreau si mai tare.Peste cateva zile am un eveniment important si vreau sa fiu si eu mai bronzata.Mam gandit sa folosesc autobronzantu dar nu stiu cum.Imi puteti explica si mie? Lam mai folosit dar bronzul nu mi-a iesit uniform.

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu te du la solar, si ai grija cu expunerea la soare (durata, perioada zilei), poate ca nu-ti pasa ca expunerea necorespunzatoare la soare si solarul duc la cancer de piele, dar in mod sigur iti pasa ca iti imbatranesc pielea.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Du'te la Solarhappy