| ellasweetlollipop a întrebat:

As vrea si eu site-uri cu preturile unor haine la moda...Multumesc.

Răspuns Câştigător
| hey97 a răspuns:

Uite un site bun de la magazinul bershka:
http://www.bershka.com/......155072/Bsk
iti selectezi tu unde vrei fete, baieti, etc.

| ellasweetlollipop explică (pentru hey97):

Iti multumesc pentru ca ai raspuns la intrebarea mea.Iti multumesc pentru site si ...imi plac foarte mult hainele de acolo. Cand voi mai merge la mall voi trece si prin acel magazin...multumesc inca o data.

3 răspunsuri:
| Dexaa a răspuns:

Www.miniprix.ro mi se pare cel mai bun datorită preţurilor, dar şi calităţii produsului, ai mai putea încerca şi www.okazii.ro. Oricum, baftă!

| CristinaAlexa22 a răspuns:

Buna. Uite un site bun aici:
www.ehaine.ro
Este un site unde gasesti haine de pe diverse site-uri. Mi se pare mai ok asa.;)