| cevacumva a întrebat:

Aseara cand m-am certat un pic cu iubitu meu, mi-a zis ca stie ca e cel mi prost ca ma face sa sufar si sa nu sufar numai daca cred ca ma merita, adica daca el ma merita. nu inteleg ce a vrut a zice cu asta poate ma ajutati voi. mersi.

5 răspunsuri:
| opium a răspuns:

De ce nu l-ai intrebat pe el ce a vrut sa spuna cu asta?

| Céline7 a răspuns:

A spus ca e cel mai prost baiat pentru ca nu te merita si ca te face sa suferi sad

| cevacumva explică (pentru Céline7):

Da asa a zis si sa nu sufar pentru el numa daca cred ca ma merita

| Céline7 a răspuns (pentru cevacumva):

Daca asa a zia cred ca v-ati despartit pentru todeauna sad

| Summer5505 a răspuns (pentru cevacumva):

Sincer... e intr-un fel dragut ce a zis
in fine, deci cotinuand ce a zis Corinutza001,... si daca tu consideri ca esti prea buna pentru el te desparti de el... de aici depinde de tine

P.S. referitor la al doilea raspuns al Corinutzei: eu nu as fi asa pesimista, dar oricum s-ar putea ca ceva sa nu mearga bine daca el considera ca nu te merita, ca ru esti prea buna pentru el