| Ghioca_Ionut_2000 a întrebat:

Asi vrea sa cumpar un parfum de pe okazii.ro si nu sunt sigur daca sunt originale. puteti sa-mi dati un sfat?

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

Un sfat sincer: niciodata sa nu crezi ca o sa primesti ceva bun la pret de nimic happy replicile sunt facute sa fie identice, e foarte greu sa iti dai seama inainte sa il cumperi (uneori si mirosul e apropiat dar dureaza mult mai putin). iti recomand sa iei de pe aoro.ro au preturi foarte bune *comparativ cu mall-urile happy dar nu o sa gasesti niciodata Coco No 5 la 100 de ron.

3 răspunsuri:
| LoveTenis a răspuns:

Stiu ca ai dat raspuns castigator da eu am comandat multe de acolo si sunt originale! Iti recomand si aoro.ro dar si okazii ii bun!winking

| Ghioca_Ionut_2000 explică (pentru LoveTenis):

Nu prea stiu cum sa-mi explic diferenta de pret.

| LoveTenis a răspuns (pentru Ghioca_Ionut_2000):

Nici eu nu stiu dar crede-ma ca am luat de pe Okazii cu 24 de lei un Baby Lips care e original fiindca nu e greu sa reunosti un balsam de buze si in America costa 40 de Euro(site-ul Maybelline din America are banii in euro pentru ca motive)